Adres

85-790 Bydgoszcz,
Wyzwolenia 114, Polska

Współpraca

Współpraca

Otwórz nowe możliwości dla swojej firmy dzięki współpracy z blogerem. Zwiększ widoczność i dotrzyj do szerszej publiczności. Skorzystaj teraz!

Współpraca z IdealneZdrowie.pl

W ramach bloga IdealneZdrowie.pl oferuję wiele form współpracy. Jestem również otwarty na mniej standardowe (szablonowe) rozwiązania.

Jedyną zasadą jest win-win, czyli zadowolone z takiej współpracy muszą być wszystkie strony – ja, jako bloger, zleceniodawca, jak i moi czytelnicy (oczywiście na tyle, na ile jest to możliwe).

Wśród dostępnych form reklamy proponuję m.in.:

  • Reklamy wyświetlana na stronie
  • Recenzje i testy sprzętu/usług na zlecenie
  • Publikacja artykułów sponsorowanych (reklamowych/promocyjnych)
  • Linki sponsorowane w treści artykułów blogowych

Recenzje i testy sprzętu/usług na zlecenie

Jest to z pozoru zwyczajny artykuł, w którym przedstawiam wyniki mojego testu, moją opinie o danym produkcie lub usłudze. A co za tym idzie – szczerze piszę nie tylko o plusach, ale również o minusach. UWAGA! Piszę zawsze zgodnie z prawdą.

Z tego też powodu nie ma tu wiele miejsca na ingerencję w ogólny wydźwięk artykułu. Oczywiście dopuszczam zmiany po konsultacji (przed publikacją), ale tylko i wyłącznie, jeśli dotyczą one merytorycznych zagadnień, które zostały poruszone, a warto je rozwinąć/wyjaśnić. W skrajnych przypadkach, gdy ostateczny wydźwięk artykułu zostanie przez zlecającego uznany za „zdecydowanie niekorzystny” możemy odstąpić od jego publikacji, co oczywiście nie wpływa na fakt wystawienia rachunku za usługę lub brak zwrotu sprzętu. Każdy sprzęt przekazany do testów zostaje dla mnie jeśli ma większą wartość niż 100 zł może być zapłatą za recenzje czy test.

Dzięki temu taki artykuł jest dla mojego czytelnika – poza dodatkową informacją – tak samo wiarygodny, jak każdy inny. A to się opłaca każdej ze stron… Tego typu artykuły zawsze oznaczam jako „artykuł sponsorowany”.

Reklama na stronie

W ramach dostępnych form współpracy na moim blogu proponuję szeroki zakres form reklamowych – w nagłówku, nad treścią, pod treścią, czy też w bocznym pasku (sidebar).

Oprócz wymienionych standardowych form reklamowych jestem otwarty na mniej szablonowe działania, oczywiście w granicach rozsądku i możliwości technicznych.

Publikacja artykułów sponsorowanych

Oferuję również możliwość publikacji artykułów sponsorowanych – zarówno pisanych na zlecenie przeze mnie, jak i zewnętrznych, które otrzymuję od zleceniodawcy.

Tego typu artykuły zawsze oznaczam jako „artykuł sponsorowany” (tekst pisany na zlecenie) lub „gościnny artykuł sponsorowany” (tekst zewnętrzny).

Zobacz przykładowe artykuły sponsorowane i gościnne artykuły sponsorowane.

Linki sponsorowane w treści artykułów blogowych

W przypadku, gdy reklamowany produkt, usługa czy też strona docelowa (np. na blogu firmowym) jest zgodna z blogowymi artykułami, które są już opublikowane, umożliwiam dodanie do takiego artykułu informacji w formie linku sponsorowanego.

Tego typu linki zawsze oznaczam jako „linki sponsorowane”, i mogą one wyglądać tak:

Jest to tylko forma poglądowa, którą można w pewnym zakresie modyfikować (przy założeniu, że dla czytelnika zawsze musi być jasne, że jest to link sponsorowany).

Napisz artykuł / zaproponuj temat

Ale współpraca w ramach bloga IdealneZdrowie.pl to też możliwość opublikowania własnych artykułów (artykuły gościnne) na moim blogu. Szczegóły takiej współpracy ustalane są indywidualnie, dlatego zapraszam każdego chętnego do kontaktu. Tego typu artykułu publikuję zazwyczaj bezpłatnie, jednak nie mogą one mieć charakteru reklamowego ani linków.

Jeśli masz pomysł na wpis, chcesz mi “dać cynk”, czy podzielić się jakąś informacją dotyczącą już opublikowanego wpisu, ale z jakichś przyczyn nie możesz tego zrobić w formie komentarza – napisz do mnie.