Spirulin Plus - Najlepsza spirulina w kapsułkach

169 PLN
20 dni temu

Spirulin Plus

Najlepsze kapsułki usuwające wodę i wspomagające oczyszczanie organizmu

Czy wiesz, że za uczucie zmęczenia, apatię, senność może odpowiadać zaburzona wewnętrzna równowaga kwasowo-zasadowa? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zakwaszenie organizmu to bardzo częsty problem, związany z jedzeniem żywności wysokoprzetworzonej? Powinieneś wiedzieć już teraz, że jeśli nie zadbasz o wewnętrzną równowagę, Twój organizm może się zbuntować, czego efektem będzie choroba.

Rozwiązanie? Spirulin Plus.

Czym jest Spirulin Plus?

Spirulin Plus to dzisiejsza odpowiedź na szybkie życie, jedzenie w pośpiechu, brak wystarczającego ruchu. To kapsułki, które dzięki unikalnemu połączeniu składników, pozwalają wyregulować funkcjonowanie poszczególnych organów i powrót do zdrowej harmonii.

Spirulin Plus wykorzystuje właściwości spiruliny, bogatej w składniki odżywcze algi i kilku innych substancji takich, jak: chlorelli, lucerny siewnej, mniszka lekarskiego, pokrzywy zwyczajnej, zielonej herbaty i cynku.

Zamów Spirulin Plus i oczyść swój organizm. Pozwól mu lepiej funkcjonować.

Dlaczego warto kupić Spirulin Plus?

  • ponieważ preparat odkwasza organizm, a zakwaszenie to problem milionów Polaków– wysoko przetworzone posiłki, stres i pośpiech nie sprzyjają wewnętrznej równowadze,
  • ponieważ Spirulin Plus pomaga usunąć obrzęki, korzystnie wpływając na gospodarkę wodną organizmu,
  • ponieważ preparat to cenne źródło witamin, minerałów i białek, które pozwalają uzupełnić powszechne niedobory,
  • ponieważ wzmacnia pracę układu odpornościowego, chroniąc przed częstymi chorobami,
  • ponieważ usprawnia trawienie, przyspieszając metabolizm i pozwala szybciej poradzić sobie z nadmiernymi kilogramami,
  • ponieważ dzięki stabilizacji poziomu cukru we krwi chroni przed podjadaniem i jego skutkami.

Myślisz, że masz czas? Nie masz go. Już dzisiaj wybierz produkt, który usunie skutki niezdrowego stylu życia.

SPOSÓB UŻYCIA:

2 kapsułki dziennie, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Popić ok. 300 ml wody.

OPAKOWANIE:

60 kapsułek

SKŁAD:

Sproszkowana spirulina (Arthrospira platensis) [55% protein]; sproszkowana chlorella (rozerwane ściany komórkowe) (Chlorella pyrenoidosa); otoczka kapsułki – żelatyna; ekstrakt z liści lucerny siewnej (Medicago sativa L.) 5:1; ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum mongolicum) 4:1; ekstrakt z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) 20:1; ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)  [45% EGCG] 20:1; celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; cytrynian cynku; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna.

Nie znaleziono recenzji!

Nie znaleziono komentarzy do tego produktu. Bądź pierwszy który skomentuje!

Szanujemy Twoją prywatność

My i nasi partnerzy wykorzystujemy technologie, takie jak pliki cookie, i przetwarzamy dane osobowe, takie jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celu spersonalizowania reklam i treści w oparciu o Twoje zainteresowania, mierzenia wydajności reklam i treści oraz uzyskiwania wglądu w odbiorców, którzy widzieli reklamy i treści. Kliknij poniżej, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie tej technologii i przetwarzanie danych osobowych w tych celach. Możesz zmienić zdanie i zmienić wybór zgody w dowolnym momencie, wracając na tę stronę. Dowiedz sie więcej na temat w Polityka prywatności